Kolmapäev, 22. mai 2024
Õppeaasta:

Leia lapsele või endale huviring!

NB! Huvitegevusse registreerimist alusta sisselogimisega ja lehelt Minu huviringid.

Valdkond

  • kunst
  • muusika
  • sport
  • tants
  • loodus ja täpisteadused
  • üldkultuur

Piirkond

  • Ambla
  • Aravete
  • Käravete
  • Albu
  • Valgehobusemägi
  • Järva-Jaani
  • Peetri
  • Koigi
  • Päinurme
  • Imavere
  • Koeru
  • Vao
  • Ervita
  • Muu

Teenusepakkuja

  • Ambla Spordiklubi MTÜ
  • FIE Ester Valdvee
  • Hundiaugu Spordiklubi
  • Imavere Kool
  • Imavere Rahvamaja
  • Järva Valla Noorsootöökeskus
  • Järva Valla Spordikeskus
  • Järva-Jaani Gümnaasium
  • Järvamaa Matimehed
  • Kareda TTL MTÜ
  • Koeru Keskkool
  • Koigi Põhikool
  • Korvpalliklubi 7
  • MTÜ Albu Mõis
  • MTÜ Hobihobu
  • MTÜ Jalgpalliklubi Paide Linnameeskond
  • MTÜ Koigi Kultuuriselts
  • MTÜ Trenn ja Fun
  • Põhja-Järva Kool Albu
  • Põhja-Järva Kool Ambla
  • Põhja-Järva Kool Aravete
  • Põhja-Järva Kultuurikeskus
  • Peetri Kool
  • RR Suusaklubi
  • Selva TTK
  • SK Vargamäe

Vanus

  • Määramata
  • Lasteaiaealistele
  • I kooliastmele
  • II kooliastmele
  • III kooliastmele
  • Gümnaasiumiõpilastele
  • Täiskasvanutele

Sugu

  • Määramata
  • Poistele
  • Tüdrukutele

Kuutasu

  • Tasuta
  • Tasulised
Ambla Spordiklubi MTÜ
Leiti 3 huviringi
Lauatennis
Juhendaja Voldemar Tusis
Orienteerumine
Juhendaja Reimo Kaasiku
Suusatamine
Juhendaja Reimo Kaasiku
FIE Ester Valdvee
Leiti 2 huviringi
Albu kooli loodusring
Juhendaja Ester Valdvee
Põhja-Järva Kooli loodusring
Juhendaja Ester Valdvee
Hundiaugu Spordiklubi
Leiti 2 huviringi
Laskesuusatamine
Juhendaja Ilmar Udam
Orienteerumine
Juhendaja Ilmar Udam
Imavere Kool
Leiti 3 huviringi
Kabering
Juhendaja Jüri Lemetsar
Liiklusring
Juhendaja Margit Reinpõld
Meediaklubi
Juhendaja Gerly Lehtmets
Imavere Rahvamaja
Leiti 5 huviringi
Laste ja noorte muusikastuudio
Juhendaja Alan Beck, Õnnela Lees
Laulustuudio
Juhendaja Õnnela Lees
Rahvatantsurühm Piilikesed
Juhendaja Inga Väli
Järva Valla Noorsootöökeskus
Leiti 8 huviringi
Albu hunduring
Juhendaja Aune Suve-Kütt
Albu noortekeskuse loovusring
Juhendaja Cevin Pent
Aravete noortekeskuse loovusring
Juhendaja Sirle Gunin
Järva Valla Spordikeskus
Leiti 9 huviringi
Kergejõustik
Juhendaja Toomas Aan
Kergejõustik
Juhendaja Taiga Laur
Lauamängud
Juhendaja Urmas Virves
Järva-Jaani Gümnaasium
Leiti 10 huviringi
Kabe ja male
Juhendaja Urmas Virves
Karate
Juhendaja Igor Neemre
Kergejõustik
Juhendaja Deivi Kõll
Järvamaa Matimehed
Leiti 1 huviringi
Vabamaadlus
Juhendaja Jaak Tammik
Kareda TTL MTÜ
Leiti 2 huviringi
Õhupüss
Juhendaja Alar Sakkool
Sportpüss
Juhendaja Alar Sakkool
Koeru Keskkool
Leiti 23 huviringi
3D ja animatsioon
Juhendaja Leelo Ambos
Keraamika 1.-2.klass
Juhendaja Meelis Kirsimets
Keraamika 3.-4.klass
Juhendaja Meelis Kirsimets
Koigi Põhikool
Leiti 3 huviringi
1. kl rahvatants
Juhendaja Saima Kams
2.-3. kl rahvatants
Juhendaja Saima Kams
Lauluring
Juhendaja Mait Mikussaar
Korvpalliklubi 7
Leiti 2 huviringi
Korvpall Imavere/Koigi
Juhendaja Viljar Pennert
Korvpall Koeru 1-9kl
Juhendaja Uku Pilv
MTÜ Albu Mõis
Leiti 1 huviringi
Robootika
Juhendaja Tormi Valdvee
MTÜ Hobihobu
Leiti 1 huviringi
Hobusering
Juhendaja Anu Laansalu
MTÜ Jalgpalliklubi Paide Linnameeskond
Leiti 8 huviringi
Paide LM Aravete 1-4klass
Juhendaja Kevin Kärp
Paide LM Aravete lasteaed
Juhendaja Kevin Kärp
Paide LM Järva-Jaani 1-3 klass .
Juhendaja Roman Zarovski
MTÜ Koigi Kultuuriselts
Leiti 3 huviringi
Lastetrio
Juhendaja Ene Puhmaste
Mudilasansambel
Juhendaja Ene Puhmaste
Solistid
Juhendaja Ene Puhmaste
MTÜ Trenn ja Fun
Leiti 2 huviringi
Kergejõustik
Juhendaja Cevin Pent
Korvpall
Juhendaja Cevin Pent
Põhja-Järva Kool Albu
Leiti 6 huviringi
Giidi- ja reisiklubi
Juhendaja Küllike Veede
Kunstiring "Loo lustiga"
Juhendaja Kersti Liivak
Loovusring III-V klass
Juhendaja Mare Kabel
Põhja-Järva Kool Ambla
Leiti 2 huviringi
Loovring
Juhendaja AVE PRINTS
Mõttespordiring
Juhendaja Signe Jõerand
Põhja-Järva Kool Aravete
Leiti 7 huviringi
Aravete Kodutütred ja Noorkotkad
Juhendaja Maili Antons
Floristikaring
Juhendaja Merike Kont
Kunstiring
Juhendaja Kai Vähter
Põhja-Järva Kultuurikeskus
Leiti 6 huviringi
Ambla loovusring
Juhendaja Kai Kanarik
Meite lapse pillituba (Albu)
Juhendaja Kaja Kraav
Meite lapse pillituba (Aravete)
Juhendaja Kaja Kraav
Peetri Kool
Leiti 1 huviringi
Tantsuring
Juhendaja Ave Kaur
RR Suusaklubi
Leiti 1 huviringi
RR Suusaklubi
Juhendaja Meelis Aasmäe
Selva TTK
Leiti 1 huviringi
Keraamika
Juhendaja Lea Traks
SK Vargamäe
Leiti 1 huviringi
Tõstmine
Juhendaja Ahti Uppin